Home / Edebiyat / Sevda Sözleri Bütün Şiirleri Cemal Süreya
Sevda Sözleri Bütün Şiirleri Cemal Süreya

Sevda Sözleri Bütün Şiirleri Cemal Süreya

Türkiye’nin en çok tanınan şairlerinden biri olan Cemal Süreya şiirleri ile insanların kalbinde ayrı bir yere sahiptir. En güzel şiirlerinin derlendiği Sevda Sözleri Bütün Şiirleri kitabı çok eskilerde yer alan ve yalnızca dergilerde yayınlanmış olan şiirlerini de içerisinde bulundurmaktadır. 20’ye yakın olan bu tarz şiirler kitabın çok okunmasını sağlamıştır.

Sevda Sözleri Kitabında Yer Alan Şiirler

Sevilen bir şair olan Cemal Süreya onlarca güzel şiirin altına imzasını atan bir şairdir. Bu kitabı Üvercinka, Göçebe, Sevda Sözleri, Beni Öp Sonra Doğur Beni, Sıcak Nal, Güz Bitiği kitaplarında yayınlanan en güzel şiirleri bir araya getiren eserdir. Kitapta bulunan 28 şiir ve mektuplardan alınmış 11 şiir ile yarım kalmış olan 4 şiiri de bulunuyor.

Cemal Süreya Hayranlarına Özel Bir Kitap

Eser Cemal Süreya’nın şiir dostlarına özel olarak derlenmiş bir kitaptır. Şairin en güzel şiirlerini bir arada bulma imkanına sahip olacağınız kitap belki de hiçbir yerde okumadığınız şiirleri de okumanıza imkan sunacak bir eser olarak karşınıza çıkıyor.

Şairin en gizli kalmış şiirlerini ve yarım kalan dizelerini duygularınız ile tamamlama imkanı bulabileceğiniz bir yapıt olarak nitelendirilebilir. Şiir okumayı seven insanlar tarafından olumlu yorumlar alan Sevda Sözleri kitabı çok eski baskılarda yer almayan şiirlere de geniş ölçüde yer veriyor.

Check Also

bir-iz-birak-kitap-özeti

Bir İz Bırak

Dünyayı kafanızdan silip atın, yeni bir dünya dünya düşünün ve orada yaşadığınızı varsayın. Kafamızda silip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir