Home / Edebiyat / Önce Hayallerim Öldü Sonra Babam Başak Kablan
Önce Hayallerim Öldü Sonra Babam Başak Kablan

Önce Hayallerim Öldü Sonra Babam Başak Kablan

Kitap küçük bölümlerden oluşmakta ve yazarın hayatından küçük kesitler ile düşüncelerin harmanlanması sonucu oluşmuştur. Adeta farklı düşünce ve anlatımları ile sizi kendine bağlamayı başarıyor.

Önce Hayallerim Öldü Sonara Babam, kitabını okuduğunuzda sizleri de etkileyecek düşünceler bulacak ve bakış açınızı değiştireceksiniz.

Başak Kablan’ın hayatını anlatan kitap çok samimi ve içten bir dil ile okuyucuya aktarılmış. Anlatı niteliği taşıyan kitaba aslında bir hayat romanı da diyebiliriz.

Yazarın videolarını izlerken yaşadığınız o heyecanı kitabını okurken de hissediyorsunuz. Anlatı kitaplarının en güzel özelliği ise yazarla sohbet etmek oluyor aslında.

Kitabın birçok yerinde kendi düşüncelerinizi de bulacak Başak Kablan ile sohbet edecek, hayata dair sorularınıza cevap bulacaksınız.

Kitabın Konusu

Kimi zaman yüreğinizi sızlatan, kimi zaman da güldüren bu kitap yazarın ilk kitabına rağmen heyecanını son yaprağına kadar kaybetmemiş. Ancak şunu belirtmeliyim ki, kitapta çok fazla yazım hatası bulunsa da yazarın anlatımı, dilinin sadeliği bunu kapatmayı başarmış.

Hızlı ve akıcı kısa kısa hikayelerle hayatındaki olayları okuyucuya aktaran yazar hayata, insanlara ve olaylara bakış açıcı ile herkesi böyle olmaya davet ediyor.

Şu da bir gerçek ki kendisini okurken değil izlerken daha fazla bir heyecan duyacaksınız. Bu nedenle kitabını okuduktan sonra videolarının da izlemenizi tavsiye ederim. Herkese keyifli okumalar dilerim.

Check Also

itiraf-profil

İtiraf-İskender Pala

Konstantinopolis’in  İstanbul isminini aldığı yıllar. Hristiyanların büyük Kartal diye andıkları  Fatih’in iline alimleri çağırmaktan büyük …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir