Home / Kişisel Gelişim & İnsan ve Toplum / Hayatı Yeniden Keşfedin Jeffrey E. Young, Jonet S. Klosko
Hayatı Yeniden Keşfedin Jeffrey E. Young, Jonet S. Klosko

Hayatı Yeniden Keşfedin Jeffrey E. Young, Jonet S. Klosko

Sosyoloji ve psikoloji türünde olan bu kitap sayesinde hayatta fark edemediklerinizi fark etmeye başlayacaksınız. İnsanların vicdan ve merhamet gibi duygularını, bu duyguların günlük yaşamda insanları ne şekilde etkilediğini anlatan kitap Jeffrey E. Young ve Jonet S. Klosko tarafından kaleme alınmıştır.

Sürekli olarak vicdan muhasebesi yapan ve hayatının sürekli olarak çıkmazlara girmesine neden olan insanların okuması gereken kitaplar arasında bulunuyor.

Birçok takıntılı hareket yüzünden hayatınızın aldığı olumsuz şekil yüzünden yaşamı kaçırdığınızı anlatmaya çalışan Jonet S. Klosko ve Jeffrey E. Young hayatı yeniden keşfedebilmenize yardımcı oluyor. Kitabı baştan sona kadar okuduğunuzda yaşam içerisindeki o minik ama etkili olan olumsuzlukları fark etmeye başlayacaksınız.

Hayatı Keşfetmenize Yardım Eden Kitap

Başkalarına hayır diyememek yüzünden insanların kendi hayat ihtiyaçlarına bir türlü sıra gelmek bilmez. Yalnız kalma ya da terk edilme korkusu yüzünden herkesin mutlu olmasını sağlamaya çalışmak ya da her şeyi alttan almak insanların daha da mutsuz olmasına neden oluyor.

Kafanızda sürekli yer etmiş olan sağlığı kaybetmek, insanların sizi eleştirme endişesi, parasızlık gibi birçok detay sizin yaşam enerjinizi çalıyorsa bir şeyler yanlış gidiyor demektir.

Hayatınız çalışmaktan ibaretse ve yalnızca sizi bunaltan işlerle uğraşıyorsanız Hayatı Yeniden Keşfedin kitabını okumanız gerekiyor.

Sürekli olarak yaşadığınız evham durumlarından, nedensiz yere başka insanlardan kendinizi aşağı hissetmek ya da bunlar gibi birçok olumsuz duyguyu ele alan kitap hayatın aslında sanıldığı kadar korkulacak bir yapısı olmadığını anlatmaya çalışıyor.

Hayata Ve İnsanlara Karşı Tavrınızı Değiştirin

Kitap genel olarak artık insanlara va hayata karşı tavrınızı değiştirmeniz gerektiği üzerinde duruyor. Fark etmeden bu tarz ufak tefek takıntılarla hayatı daha büyük bir çıkmaz haline getiren insanların sorunları ile yüzleşerek kendilerine zarar veren düşüncelerden sıyrılmalarına yardımcı oluyor.

Bilinçaltına yerleşmiş olan o kötü inançlardan kurtularak hayata yepyeni bir siz olarak bakmaya başlayacağınız kitap mutluluğa ulaşmanıza engel olan tüm engellerden kurtulmanıza yardımcı olacak ve bu girdaplardan nasıl çıkmanız gerektiğini sizlere tek tek açıklayacaktır. Kitabın yazarları okuyucudan daha cesur, daha üretken ve doyumlu birer birey ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Check Also

Beynine Format At M. Barış Muslu

Beynine Format At M. Barış Muslu

Beynine Format at kitabında yazar sağlık, mutluluk, başarı gibi tüm hedeflere ulaşabilmek için beyninize format …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir