Home / Edebiyat / Günahın Üç Rengi Madalyonun Öteki Yüzü Gülseren Budayıcıoğlu
Günahın Üç Rengi Madalyonun Öteki Yüzü Gülseren Budayıcıoğlu

Günahın Üç Rengi Madalyonun Öteki Yüzü Gülseren Budayıcıoğlu

Gülseren Budayıcıoğlu’nun yayınlanan ikinci kitabı Günahın Üç Rengi – Madalyonun Öteki Yüzü, gerçek yaşamdan alınmış hikayelerle okuyan herkesi etkisi altına almayı başaran bir kitap.

Gülseren Budayıcıoğlu kitabında hastalarının hayat hikayelerinden kesitleri kitabında birleştirmiş, bu da okuyan kişiyi sıkmamaktadır. Gerçek yaşamdan alınmış kitapta bir bakıma kendinizi de sorgulayabilirsiniz.

Kitapta kendimi sorguladığım şey ise hayatın kimse için adil olmadığıdır. Hepimiz günlük hayatımızda pek çok sorun ve problemle yüzleşmek zorunda kalıyoruz.

Bazen öyle bir an geliyor ki yaşadığımız sıkıntılar karşısında en kötüsünü biz yaşıyoruz gibi geliyor. Halbuki hayatta ne zorlular ne acılar var.

Kısacası her şey insan için, hepimiz için bu nedenle kitabı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Şimdi dilerseniz kitap tanıtım metni ile yazımızı sonlandıralım. Keyifli okumalar dilerim.

Kitap Tanıtım Metni

  • Genç ve yakışıklı bir gencin mazoşizmin acısıyla renklenmiş dünyası… Bu acıdan alınan haz, ölüme yaklaştıkça hissedilen doyum…
  • Yaşlı, göbekli bir holding patronunun cinsel tercihi nedeniyle varoluşların kasketli orta yaşlı erkeklerinde aradığı yakınlık…
  • Üç kuşak boyunca sürüp gelen fahişeliğin kadının ruhunu paramparça edişi..

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu bu kitapta insan denen muhteşem ve bir o kadar da karmaşık varlığa ait sahici yaşam hikayeleri sunuyor.

Bazen dehşete kapılacak, çoğu zaman da hüzünleneceksiniz.

Check Also

Gecenin Gecesi Hasan Ali Toptaş

Gecenin Gecesi Hasan Ali Toptaş

Yazarın ilk Kuşlar Yasına Gider kitabını okumuştum, konu hakimliğine ve betimlemelerine hayran kalmıştım. Gecenin Gecesi, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir