Home / Kişisel Gelişim & İnsan ve Toplum / Beynine Format At M. Barış Muslu
Beynine Format At M. Barış Muslu

Beynine Format At M. Barış Muslu

Beynine Format at kitabında yazar sağlık, mutluluk, başarı gibi tüm hedeflere ulaşabilmek için beyninize format atın diyor ve nasıl yapılacağı konusunda önerilerde bulunuluyor.

Yazar M. Barış Muslu size bir gül bahçesi sunuyorum diyor. Korkularından, sigara bağımlılığından, kilolarınızdan, hayatı zorlaştıran inançlarınızdan, kronik ağrılarınızdan, fobilerinizden kurtulmanız mümkündür.

Size sunacağım bilimsel ve sistematik yöntem ile dakikalar içerisinde tüm bunlardan kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tel şey iyi bir öğrenci olmanız ve kendi üzerinizde çalışmanız olacaktır.

Neuroformat İle Hayatınızı Baştan Aşağı Değiştirin

Yazar Muslu, pozitif düşün hayallerin gerçek olsun diyen kişisel gelişim kitaplarından sıkıldıysanız size bilimsel bir teknik ile hayatınızı kökten değiştirme fırsatı sunuyorum diyor.

Neuroformat yöntemi tamamen bilimsel ve sistematik bir uygulamadır. Etkin bir yöntem olan format ile dakikalar içerisinde beyninize format atıp hayatınızı baştan aşağı yenilemek elinizdedir.

Gerçek Bir Temizlik Operasyonu

Olumlu ve pozitif düşünme gibi kişisel gelişim kitaplarının aksine yazar bu kitapta bilimsel bir beyin formatı fırsatı sunuyor. Gerçek bir temizlik operasyonu olan Neuroformat ile vazgeçemediğiniz ilkel programlarınızı beyninizden sonsuza dek siliyorsunuz.

Bu uygulamada tek yapmanız gereken kendinize vakit ayırıp kendi üzerinizde çalışmanız gerekir. Kitapta söylenen yönlendirmeleri tam olarak yaparsanız çok kısa süre içerisinde çocukluğunuzdan bu yana beyninize işleyen ilkel duygu ve düşüncelerinizi kökten temizleyebilir ve daha mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Check Also

Hayatı Yeniden Keşfedin Jeffrey E. Young, Jonet S. Klosko

Hayatı Yeniden Keşfedin Jeffrey E. Young, Jonet S. Klosko

Sosyoloji ve psikoloji türünde olan bu kitap sayesinde hayatta fark edemediklerinizi fark etmeye başlayacaksınız. İnsanların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir