Home / Kişisel Gelişim & İnsan ve Toplum / Baştan Çıkarma Sanatı Robert Greene, Joost Elffers
Baştan Çıkarma Sanatı Robert Greene, Joost Elffers

Baştan Çıkarma Sanatı Robert Greene, Joost Elffers

Neil Straus gibi baştan çıkarma ustası olan Robert Greene baştan çıkarmanın inceliklerini anlatmaktadır. Kitap fazlası ile aranan ve okunan bir eser olmuştur.

Baştan Çıkarma Sanatı, oldukça etkili ve şaşırtıcı bir kitaptır. Bu zamana kadar isteklerinizi elde edemedikleriniz için güzel mesajlar içermektedir.

Yazar, baştan çıkarma sanatında ustalaşan karakterlerin başarılarını ve başarısızlıklarını da konu alan yepyeni bir kitaptır.

Kitap adeta tarihin en büyük silahlarından biri olan sonsuz güce sahip olabilme şeklinin en güzel örneklerinden biridir.

Baştan Çıkarma Sanatı Kitap Tanıtımı

Dünya Bestseller Listelerinde Aylarca 1 Numarada Kalmış “İktidar” Kitabı Yazarından

herkesin en büyük zaafı olan arzu ve zevki manipüle ederek isteklerinizi elde edin.

Baştan çıkarma gücü en etkili, en şaşırtıcı ve en hoş şeklidir. John F. Kennedy’nin kitleleri kendine hayran bırakması, Cleopatra’nın Antonius’u avucunun içine alması bunun en güzel kanıtıdır.

“Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası: İktidar” adlı kitabın yazarı şimdi de tarih boyunca baştan çıkarma sanatında ustalaşan karakterlerin başarıları ve başarısızlıklarını da konu alan, yepyeni bir kitapla karşımızda.

Robert Greene aşk oyunlarıyla göz boyamaya, direnişi kırarak karşısındakini tamamen avucunun içine alabilmenin 24 kuralını gözler önüne seriyor.

Baştan Çıkarma Sanatı tarihin en büyük silahlarından biri olan sonsuz güce sahip olabilme şeklinin en güzel örneğidir.

Check Also

Hayatı Yeniden Keşfedin Jeffrey E. Young, Jonet S. Klosko

Hayatı Yeniden Keşfedin Jeffrey E. Young, Jonet S. Klosko

Sosyoloji ve psikoloji türünde olan bu kitap sayesinde hayatta fark edemediklerinizi fark etmeye başlayacaksınız. İnsanların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir