Home / Çocuk & Gençlik / Anlatsam Film Olur Kral Şakir Varol Yaşaroğlu
Anlatsam Film Olur Kral Şakir Varol Yaşaroğlu

Anlatsam Film Olur Kral Şakir Varol Yaşaroğlu

Kitapta Varol Yaşaroğlu tarafından eğlenceli bir ailenin hikayesi anlatılır. Aslan ailesi oldukça farklı ama bir o kadar da sıradan bir ailedir.

Aile başını sürekli bir belaya ya da olaylara sokmayı başarır. Aslan ailesinde aynı zamanda neşe ve eğlence de hiç eksik olmaz.

Aslan ailesinin en önemli özelliklerinden biri de başlarına gelen belalardan ve zorluklardan sıyrılma şekilleridir. Bu aile olumsuz durumlardan her zaman çeşitli fikirler ile kurtulmaktadır.

Aslan Ailesinin Eğlence Ve Aksiyon Dolu Hayatı

Aslan ailesi yaptıkları ve başlarına gelenler ile hem eğlence dolu hem de aksiyon dolu bir ailedir. Bu ailedeki herkes biraz fırlama biraz da zekidir. Bu sayede istenmeyen durumlarda bazı oyunlar ile durumdan kurtulurlar. Adeta çizgi roman gibi bir hayat yaşamaktadırlar.

Ancak bu eğlence ve aksiyon dolu hayatın içerisinde bir de yaşam mücadelesi vardır. Aslan ailesinin yaşama biçimi sadece bu hayatın sıkıcı yanını ortadan kaldırmaktadır.

Fırlama Zekaları İle Aslan Ailesinin Yaratıcı Fikirleri

Aslan ailesi oldukça zeki bir ailedir. Tabi bu zekayı sadece zor durumlarda kullanmaları da ailenin önemli bir özelliğidir. Ailenin bulduğu kusursuz çözümler herkesi hayran bırakacak cinstendir.

Bu sayede hemen hemen her beladan kıvrak bir şekilde uzaklaşırlar. Anlatsam Film Olur – Kral Şakir hem hayat mücadelesini hem de bir ailenin eğlencelerini anlatır.

Check Also

Ölümsüz Aile Natalie Babbitt

Ölümsüz Aile Natalie Babbitt

Yazar Ölümsüz Aile, başlıklı romanı ile ölümsüzlük konusunu işlemektedir, fakat herkesin arzuladığı bir şekilde değil, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir