Home / Edebiyat / 1984 (Kırmızı Kutulu Özel Baskı) George Orwell
1984 (Kırmızı Kutulu Özel Baskı) George Orwell

1984 (Kırmızı Kutulu Özel Baskı) George Orwell

George Orwell‘in bu zamana kadar dünyada yüzü aşkın farklı basımı yapılmış romanı ve başyapıtı 1984 koleksiyonluk özel tasarımı ile yeniden okuyucularıyla buluşmaktadır.

Yazarın, geleceğe dair kabus dolu kehanetleri ile dolu bir anlatı olan eser, bireyselliğin yok edildiği, zihnin kontrol altına alındığı, insanların makineleşmiş kitlelere dönüştürüldüğü totaliter dünya düzeni, romanda inanılmaz bir hayal gücü ile en ince ayrıntısına kadar kurgulanmıştır.

1984 ütobik olduğu kadar şaşırtıcı derecede gerçekçi bir eser olduğundan herkesin keyifle okuyacağını ve okutacağından eminim.

Güncelliğini hiç bir zaman yitirmeyen 1984 Can Yayınları tarafından benzersiz tasarımı, kırmızı ve siyah kutu seçenekleri ile okuyucuların beğenisine sunulmaktadır.

Kitap ve kapak tasarımı uluslararası birçok tasarım ödülüne sahip Utku Lomlu (Lom Creatvie) tarafından yapılan bu özel baskıda çift sayfa afişler yer almaktadır.

Sizlerde bu 1984 Kırmızı Kutulu Özel Baskı, kitabını okumak ve bu benzersiz tasarıma sahip olmak istiyorsanız kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Kitap Tanıtım Metni

Dünyanın en güzel 1984’ü

“George Orwell’in bugüne kadar tüm dünyada yüzü aşkın farklı basımı yapılmış romanı Bin Dokuz Yüz Seksen Dört’ü bu benzersiz tasarımıyla sunmaktan gurur duyuyoruz.”

Check Also

itiraf-profil

İtiraf-İskender Pala

Konstantinopolis’in  İstanbul isminini aldığı yıllar. Hristiyanların büyük Kartal diye andıkları  Fatih’in iline alimleri çağırmaktan büyük …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir